Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo

Skladacie Roman Stoličky Krytý Rímskej Stolice Domov Pás Svalov Brušnej Školenia Roman Stoličky Fitness Horúce Kreslo

€64.77 €57.65
Skladom
w810

Štítky: kempingových stoličky, coleman potreby na kempovanie stolička, camping stolice štýl, half rack, pás ems bezdrôtové, squat, tanec dievča sukne, stojan na drepy, squat stojan, titán potreby na kempovanie stolička.

 • Číslo Modelu: Skladacie Roman Stoličky
  Klasifikované podľa Exerciser Číslo: 1
  Vyučovanie Režim: CD
  Názov: Skladacie Roman Stoličky
  hmotnosť: 12kg
  Číslo produktu: YD0724
  Veľkosť: 470*1070*435-610-710mm
  Nosná: 150kg
  Funkcia: Telo
  Cvičenie oblasti: pás, brucho
  Veľkosť balenia: 450*1070*150mm

  Názov: Skladanie Roman

  Stolička Hmotnosť: 12 kg

  Nosná: 150kg

  Veľkosť: 470*1070*435-610-710mm

  Veľkosť balenia: 450*1070*150mm

  Cvičenie plocha: pás, brucho

  Poznámka:

  1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci spôsob dopravy", prosím, na vedomie, že tento expedičný poplatok sa vzťahuje len na niektorých krajinách / regiónoch, tak po úhrade, prosím kontaktujte nás a my vám potvrdí s vami.Zh

  2. Ak zásielku príde na vaše miestne zvyky, prosím, platiť dane a prevziať zásielku preč.Nenesieme clá a dovozné dane.Ak colné zlyhá v dôsledku kupujúceho dôvodov a tovar sa vráti alebo zničená, nebudeme vám vrátenie peňazí.

  3. Ak sa rozhodnete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné dodávky a dodávky priamo na vašu adresu (dverí k dverám služby)!Ak je tovar dodaný kuriérom, kupujúci je len nutné platiť dane pri príchode.

  4. Pred podpisom, musíte skontrolovať balík uistite sa, že je v dobrom stave, a potom ju podpísať.Ak je balík poškodený, prosím, fotografovanie, potom okamžite sa sťažovať na lodnej dopravy, nezabudnite, sťažnosť číslo, a potom ma kontaktovať, my vám určite pomôže.

  5. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas.Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite.Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť.Odpovieme vám do 24 hodín.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty