Malé a lacné ZS-180 Automatické Biochémie Analyzer,Clinical Chemistry Analyzer, Spoločenstva/Nemocnice/ zvieracia Krv Analyzer Malé a lacné ZS-180 Automatické Biochémie Analyzer,Clinical Chemistry Analyzer, Spoločenstva/Nemocnice/ zvieracia Krv Analyzer Malé a lacné ZS-180 Automatické Biochémie Analyzer,Clinical Chemistry Analyzer, Spoločenstva/Nemocnice/ zvieracia Krv Analyzer Malé a lacné ZS-180 Automatické Biochémie Analyzer,Clinical Chemistry Analyzer, Spoločenstva/Nemocnice/ zvieracia Krv Analyzer

Malé a lacné ZS-180 Automatické Biochémie Analyzer,Clinical Chemistry Analyzer, Spoločenstva/Nemocnice/ zvieracia Krv Analyzer

€3 778.34
Skladom
w487

Štítky: odborného vzdelávania veterinárnych, monitor ovp, chémia umenie, chémia obrázok, pes ovp, vetcorder, krvný tlak monitor veterinárnej, analýzu krvi, chémia knihy, kravatu chémie.

 • Druh: Nástroj Ruka Časti

  1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie Kvality Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.svadobneznacky.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka Balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

  1.Vlastnosti Produktu

  1).Malé rozmery, ľahko sa prenáša

  2).Rýchle otepľovanie, teplotná stabilita

  3) .Menšia spotreba vody

  4) .Monochromatické svetlo studené svetlo detekcie, dlhá životnosť

  5) .Reagent dosky môžu byť vytrhnuté z celku doska, pohodlné a rýchle

  6) .Reagent doska režim chladenia, účinné zachovanie reagencie

  7) .Inteligentný precízne, presné a efektívne

  2.Platné Polia

  Tiesňové izby, kliniky, spoločenstva nemocnice, township nemocnice, chov zvierat, pet nemocnice, atď.

  3. Parametre Výrobku

  Typ Prístroja: Samostatné

  Test rýchlosti: 1 5 0 T/H

  A nalysis metóda: E nd bodová metóda určenom čase metóda dynamická metóda

  Meranie vlnovej dĺžky: 340-630nm ( 6 vlnových dĺžok )

  Svetelný zdroj: monochromatické svetlo

  Reakcie: 4 0 špeciálne materiály vyrábané do

  Teplota kyvety: 37±0.1℃

  Chladiace jednotky: Reagent doska chladiaci modul dlhodobé zachovanie reagent

  Vzorky pozícií: 3 2

  Vzorky objem: 2 -50uL

  Činidla probe: Činidla probe s hladiny kvapaliny testu, crash bezpečnosť ochrana

  S tat: C e byť vložená STAT kedykoľvek a pridať test

  Kalibrácia: L inear / non-linear multi-bodová kalibrácia

  Kontrola kvality: F ree vložiť kontroly kvality , je možné uložiť , zobraziť , štatistiky a tlač kontroly kvality graf

  Softvér: prostredí Windows, spustiť, systém jednoduchý na obsluhu

  Tlač: rôzne tlač formátov vybrať

  Napájanie: DC12 V /11.5 A/138W

  Váha: cca 20 kg

  Rozmery: 503 mm* * * * 373 mm* 365 mm 1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie Kvality Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.svadobneznacky.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka Balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty