Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne

Core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne

€52.23
Skladom
w478

Štítky: oprava tlačiarne, Základné Filter, pre videojet, ANYINKJET, kolo stolice, videojet atrament, stolice tabuľka, mikro čip iphone, cpi iphone čip, väzbu čerpadla.

 • Číslo Modelu: AY-základné dosky
  Názov Značky: ANYINKJET
  Napätie: 220V

  core čip, rada pre Videojet 1620 atramentové tlačiarne

  Popis Výrobku:

  1. A fter dlhú dobu podnikania, máme prijímať viac dobrú spätnú väzbu od našich zákazníkov, že základné dosky je vysokej kvality.

  4. Je dobrej kvality.môže nahradiť pôvodný.

  Upozornenie: tento odkaz je pre Videojet 1620,ak potrebujete iný model ako 1210,1220,1510,1520,1610,1620 atď, len zanechať messange povedzte nám,ďakujeme!

  Obrázok fotografie:

  Platby:

  Objednávky peňažné transakcie sú zaručené www.svadobneznacky.sk, môžete potvrdiť objednávku po tom, ako dostanete oder tovaru pacakge.tak je možné zabezpečiť, vaša objednávka peniaze sú v bezpečí.

  Doprava:

  Upozornenie: Čína Teraz sa nemôže použiť, DHL,FEDEX,TNT,UPS, shipp do ruštiny,ak sa rozhodnete, DHL,FEDEX,TNT,UPS ,pošleme do EMS;na Argentína,Brazília,ak sa rozhodnete, DHL,FEDEX,TNT,UPS, ale nie povedzte nám, Daňové číslo alebo CPF ALEBO CNPJ a názov Spoločnosti,zašleme prostredníctvom EMS.

  1) DHL,TNT, Fedex,UPS, zvyčajne trvá asi 5-7 dní,viac alebo menej.Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie timen;Ak pre kupujúceho vlastné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

  2) EMS zvyčajne trvá asi 6-13 dayas,viac alebo menej.Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie; Ak pre kupujúceho vlastné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

  3) Čína/Hongkong Post air mail/Parcel trvá cca 20-35 dní,viac alebo menej.

  * Sme zvyčajne loď kupujúci položky ako DAR na menšiu hodnotu,aby sa zabránilo kupujúceho dane.Avšak dane je deterdmined kupujúcim vlastné, nie u nás,v rôznych krajinách pre rôzne sadzby dane.takže ak všetky dane potom kupujúci by mal vykonať to.

  * Ak z dôvodu vrátane "odmietne podpísať balíček" alebo "odmietnuť zaplatiť daň" alebo "kupujúci krajiny post dôvod," a tak ďalej.kupujúci majú vykonávať všetky stratiť.Sme na starosti zodpovednosť udržať potraviny v ľavej Čína hladko, keď tovar opustí Čína potom kupujúci bude mať na starosti všetky zodpovednosti.

  Záruka:

  1. Všetky výrobky boli označené a balené v dobrom stave pred odoslaním.

  Zákaznícke služby:

  1.Zaručujeme, že všetky naše položky sú "ako uviedol," v ich popisy.Snažíme sa o 100% spokojnosť zákazníka na každý predaj ponúkame kompletný.

  2. Naše výrobky sú priamo z továrne, nie je žiadna stredná muž, žiadne vysoké komunikácií,aby sme mohli poskytnúť kvalitný tovar, ale veľmi konkurencieschopnú cenu.

  3. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím na správu alebo TradeManager, väčšina sú reagoval na 12 pracovných hodín.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty