Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy

Dilda diaľkové bezdrôtové diaľkové ovládanie nabíjania pomocou kábla USB xpansion rotačné trenie vodotesný vibrátor sexuálne hračky pre ženy

€95.50 €42.97
Skladom
w244

Štítky: app sex, lietať viazanie vice urob si sám, dlhé vzdialenosti vzťah sexuálnu hračku, , análne dildo, extender sexuálnu hračku, , vibrat, dlhé vzdialenosti vzťah, bluetooth dildo, dildo realistický, lietať viazanie vise elektrické rotačné.

 • Funkcia: automatický rotačný mlyn rozšírenie
  Nepremokavé: celé telo vodotesný
  Nemravný Obrázok: No
  Materiál: Silica Gel
  Zdroj Napájania: USB Nabíjanie
  Číslo Modelu: jqsb
  Farba: Telo
  So Sexuálnym Podtextom: No
  Položka Druh: Umelé penisy
  Veľkosť: 240 * 38 mm
  Pôvod: CN(Pôvodu)

  Nájdete veľkosť pred svoje miesto objednávku!

  Špecifikácie:

  Farba: fleshcolor Materiál: silica gel Veľkosť: 240 * 38 mm Nepremokavé trieda: celé telo vodotesný Funkcie: automatické rotačné mlyn rozšírenie Napájanie: USB nabíjanie

  Funkcie:

  1. Je vyrobená z vysoko-kvalitných materiálov a bezpečné. 2. Celé telo je pokryté lepidlom, nepremokavé, ľahké čistenie, bezpečné a hygienické. 3.15 m dlhé vzdialenosti bezdrôtové diaľkové ovládanie. 4.Nabíjanie pomocou pripojenia USB, vstavaný veľká-kapacita a rýchle nabíjanie lítiových batérií. 5. Plne automatické rozšírenie + plne automatické rotačné brúsenie.

  Tipy :

  1. Prosím, nechajte mierne odchýlky pre farbu a merania, vďaka! 2. Ak chcete, aby sa vaše zdravie ,Prosím, umyť pred a po použití. 3. Skladujte na chladnom,suchom mieste,mimo dosahu detí.zrušenie reakcie. 4. Odporúča sa na použitie na báze vody lubes len, silikónové-založené lubes spôsobí 5. Vaše súkromie je nanajvýš importancto nás.Sľubujeme, pošlite svoje produkty v tajnosti stav, balenie, bez akýchkoľvek obrázky a slová o sexe.

  Upozornenie:

  1.Doprava po celom svete(s výnimkou niektorých krajinách). 2.Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 3.Prosím comfirm informácie o adrese pred vašej platby .Nemôžeme ponúknuť náhradu, ak doručenia informácie je zle.prosím, byť ohľaduplní. 4.Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5.Služby tranzitný čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6.Ak pozemok nie sú na čas ,prosím, pripojte sa k nám na rozšírenie alebo vrátenie peňazí. 7.Dospelých produkty sú osobné produkty a nemôže byť vrátená po vybalení. 8.Hoci je nepravdepodobné, niektoré zásielky bude nutné, aby zákazník zaplatiť dovozné dane, aby ich krajina je colný úrad, aby sa ich balík doručený.Dovozné poplatky nie sú zahrnuté v našej cene a mali by byť zaplatená kupujúcim.

  Q&A:

  Otázka: Výrobok rovnaké ako obrázok?Odpoveď: Všetky snímate v druhu, ale kvôli mierne odchýlky farby počas procesu displej, snímanie a spracovanie obrazu, farba má prednosť v naturáliách.Otázka: Čo je materiálne?Odpoveď: Všetky naše produkty sú vyrobené z bezpečného a kvalifikované materiály.Otázka: Diskrétny balík?Odpoveď: Diskrétny balík na ochranu vašich osobných údajov.Otázka: Mohol by som vidieť really foto?Odpoveď: Ak chcete vidieť originálne fotografie, kontaktujte nás.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty