Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou

Premium Kuchyňa Skladovanie Organizátor Ručné Pôvodného Dreva Spice nádoba s Vekom na Cukor, Soľ, Korenie Úložný Box s Lyžicou

€9.55 €7.64
Skladom
w220

Štítky: keramická nádoba s lyžicou, jar soľ, špeciálne skladovanie pohárov, skladovanie pohárov retro, soľ nastaviť, retro hračky skladovanie, cukor dreva, jar korenie, šedá skladovanie pohárov, žltá skladovanie pohárov.

 • Kategória: kuchyňa skladovanie pohárov
  Štýl: Retro a Nostalgické/Starý Nábytok
  Názov Značky: LISM
  Druh: Korenie Jar
  Použitie: obchod soľ, cukor a Iné práškové korenie
  Materiál: Drevo
  Balenie: drevo pohárov s lyžicou
  kľúčové slovo 3: Korenie úložný box
  kľúčové slovo 1: korenie kontajnerov
  kľúčové slovo 2: Korenie organizátor

  1. Toto korenie box je vyrobený z prírodného dreva, ktoré sú známe viac k životnému prostrediu, a zdravšie než akýkoľvek iný materiál.

  2. Drevo poskytuje dobrú izoláciu a zabrániť korenie zabráni prehriatiu.Je to bezpečnejšie a viac neškodné ako plastové.

  3. Sa vzťahujú na kávu, cukor misy, korenie banku, saltcellar.

  Veľkosť: 8 cm(Dia) x 7 cm (Výška)

  Package vrátane: 1 korenie jar s 1 dreva lyžice.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty