Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo

Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo

€10.55 €6.97
Skladom
w1042

Štítky: zostup zariadenia, mazama horolezectvo, istiace, horolezectvo topánky, vyliezť laná, eden rock lezenie, gm horolezectvo, carabin, dovník rappel, muži, skalné lezenie.

 • Funkcie: Ľahký
  Názov Položky: karabína
  Veľkosť: 14cm x 7.3cm
  Druh: Karabín & Quickdraws
  Materiál: 7075 letectvo hliníkovej zliatiny
  Pôvod: CN(Pôvodu)

  Karabína Stúpania 35KN Auto poistku Ťažkých Karabína Zliatiny 7075 pre Skalné Lezenie, Horolezectvo, Lezenie Príslušenstvo

  Špecifikácie:

  Je vyrobený z 7075 leteckej hliníkovej zliatiny, ktorá má vlastnosti vysoká pevnosť, nízka hmotnosť, tepelnú odolnosť a odolnosť proti opotrebeniu, a dobré mechanické vlastnosti.

  Povrch výrobku je ošetrený anodická oxidácia hliníka proces, ktorý má výhody plné farby, svetlé a jasné, non-sklzu a opotrebovaniu.

  Lámanie účinnosť môže dosiahnuť 35KN a pracovnej sily môže dosiahnuť 30KN, zabezpečenie dennej potreby, bezpečnosť a spoľahlivosť.

  Bezpečnostný zámok je navrhnutý ako slot na jar.Na jar musí byť stlačené ak chcete otvoriť, a to sa automaticky zablokujú po ruke, je uvoľnená.Operácia je jednoduché a pohodlné.

  Tento produkt je vhodný pre horolezectvo a horolezectvo zariadenia, vonkajšie rozšírenie, hojdacia sieť príslušenstvo, záchranné, jaskyne, letecké práce, atď.

  Názov Položky: Karabína

  Materiál: 7075 Letectvo Hliníkovej Zliatiny

  Pevnosť v Platnosti: Pozdĺžne 35KN (o 3500KG), Priečna 12KN (o 1200KG), Zamknuté 16KN (o 1600KG)

  Platné Lano Veľkosť: Menej Ako 20 mm

  Vlastnosti: Odolná, Ľahká, oteruvzdornosť

  Veľkosť: 14 cm x 7.3 cm/5.51" x 2.87" (Cca.)

  Poznámky:

  Vzhľadom na svetelné a displeja nastavenie rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

  Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

  Balenie Obsahuje:

  1 x Karabína (Ostatní Nie sú Súčasťou)

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty